O mnie

Cześć,

jestem Agnieszka, stylizacją włosów na wyjątkowe okazje zajmuję się od lipca 2016 roku. To właśnie wtedy zdecydowałam, że moją pasję zamienię w pracę.
Jednak swoją przygodę z czesaniem zaczęłam znacznie wcześniej, kiedy w modzie były cornrows-y (końcówka lat 90-tych), a na moją prośbę o zaplecenie takich warkoczyków usłyszałam od mamy, że nie potrafi – postanowiłam nauczyć się sama.

Choć moje wykształcenie (biolog i inżynier ochrony środowiska) nie ma związku z tym, czym obecnie się zajmuję, to moje uwielbienie do przyrody przejawia się w moich pracach, dlatego w portfolio znajdziesz przede wszystkim naturalne fryzury w stylu boho, romatyczny glamour i klasyczne upięcia.

Podejmuję się również bardziej kreatywnych wyzwań współpracując przy sesjach zdjęciowych (zarówno prywatnych, jak i komercyjnych), pokazach mody, nagraniach.
A od września 2021 roku jestem członkiem zespołu charakteryzacji Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku im. Stanisława Moniuszki.