O mnie

Cześć,

jestem Agnieszka, stylizacją włosów na wyjątkowe okazje zajmuję się od lipca 2016 roku. To właśnie wtedy zdecydowałam, że moją pasję zamienię w pracę.

Czy zawsze wiedziałam, że chcę czesać?
Nie!

Moje wykształcenie (biolog i inżynier ochrony środowiska) nie ma związku z tym, czym obecnie się zajmuję, to moje uwielbienie do przyrody przejawia się w moich pracach, dlatego w portfolio znajdziesz przede wszystkim naturalne fryzury w stylu boho, romantyczny glamour i klasyczne upięcia.

Podejmuję się również bardziej kreatywnych wyzwań współpracując przy sesjach zdjęciowych (zarówno prywatnych, jak i komercyjnych), pokazach mody, nagraniach.
Od września 2021 r. do czerwca 2023 r. byłam członkiem zespołu charakteryzacji Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku im. Stanisława Moniuszki.

Przez osiem sezonów miałam przyjemność przygotowywać do wielu ważnych chwil setki dziewczyn, które powierzyły mi stylizację swoich włosów. Dzięki temu wiem, że nic nie daje takiej satysfakcji i nie jest bardziej motywujące niż uśmiech klientki, kiedy już uczesana widzi się w lustrze.